Sztu­ka jest wy­cin­kiem rzeczy­wis­tości widzianym przez tempe­rament artysty. Émile Zola

ShinyBox


TolunaCzytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

TestMeToo - dołącz do nas

Katalog Sztuki Polskiejkosmetyka, uroda, zdrowie

Galerie Artystyczne

Katalog Witryn Artystycznych

Najpiekniejsza bizuteria

HAND MADE - Rękodzieło

Kobieca TopLista - strony dla kobiet

KochamCiebie.pl kobiety.toplista

ogłoszenia
artystyczne, informator kulturalny

Makijaż.net.pl

Puzdereczko - Kobiece Strony Internetu

Baza darmowych filmów online

Biżuteria

RSS
piątek, 10 lutego 2012

1. Bransoletka została wykonana z pastylek Szkła Weneckiego w różnych kolorach oraz z elementu ozdobnego w kształcie kłódki. Obwód bransoletki jest regulowany i wynosi od 19 do 21 cm. 

2. Bransoletka została wykonana z pastylek Szkła Weneckiego w różnych kolorach, łańcuszka posrebrzanego oraz z elementu ozdobnego w kształcie serca. Obwód bransoletki jest regulowany i wynosi od 18 do 19, 5 cm.


3. Bransoletka została zapleciona ze szklanych fasetowanych oliwek i muliny techniką macramy. Obwód bransoletki jest regulowany i wynosi 18 do 20 cm.

4. Kolczyki zostały wykonane ze szklanych koralików modułowych oraz drobnych koralików akrylowych zawieszonych na posrebrzanych kółeczkach o średnicy 4 cm.

5. Kolczyki zostały wykonane z kul kamienia ozdobnego Howlit oraz z elementów ozdobnych. Długość kolczyków wynosi 5,5 cm.


6.  Kolczyki zostały wykonane z szklanych koralików modułowych, szklanych kuleczek, akrylowych kul oraz elementów ozdobnych. Długość kolczyków wynosi 3 cm.

7. Kolczyki zostały wykonane z różnokolorowej i różnokształtnej masy perłowej zawieszonej na kółeczku posrebrzanym o średnicy 4 cm. Do kolczyków można dopasować bransoletkę.

8. Bransoletka została wykonana z różnokolorowej i różnokształtnej masy perłowej na gumce.


9. Bransoletka została wykonana z koralików szklanych i akrylowych oraz z posrebrzanego łańcuszka. Obwód bransoletki jest regulowany i wynosi od 18 do 19 cm.

10. Kolczyki zostały wykonane z pastylek masy perłowej w kolorze brązowo- złotym oraz z koralików szklanych w kolorze złotym. Długość kolczyków wynosi 8 cm.

11. Bransoletka została zapleciona ze szklanych perełek oraz z aksamitnego sznurka. Obwód bransoletki wynosi ok. 19 cm.


12. Bransoletka została wykonana z posrebrzanych łańcuszków oplatanych wstążeczką jedwabną w kolorze jasnego karmelu, elementu ozdobnego wykonanego z wstążeczki i minerału Kocie Oko. Długość bransoletki jest regulowana i wynosi od ok. 17 do 18,5 cm.

13. Kolczyki zostały wykonane z posrebrzanych bigli, szklanych kulek powlekanych w kolorze pomarańczowym oraz z elementów ozdobnych. Długość kolczyków wynosi 4 cm.

14. Kolczyki zostały wykonane z posrebrzanych bigli, szklanych perełek oraz z elementów ozdobnych w kształcie skrzydeł. Długość kolczyków wynosi 4,5 cm.

15. Kolczyki wkrętki zostały wykonane z biało-różowych kwiatów Fimo.

16.  Bransoletki przyjaźni - 2 bransoletki zostały wykonane z posrebrzanego łańcuszka oraz z elementów ozdobnych w kształcie serca. Długość bransoletek jest regulowana i wynosi od 17,5 do 19 cm.

17. Pierścionek został wykonany z kwiatuszka z masy ozdobnej Fimo. Obwód pierścionka jest regulowany.

18. Kolczyki zostały wykonane z kamienia ozdobnego Piasek Pustyni oraz z elementów ozdobnych. Długość kolczyków wynosi 5 cm.

19.  Pierścionek został wykonany z kamienia ozdobnego Koral w kolorze czerwonym. Obwód pierścionka jest regulowany.

20. Kolczyki wkrętki zostały wykonane z kwiatuszków z masy ozdobnej Fimo.

21. Wisiorek został wykonany z kamienia ozdobnego Jaspis Leopardzi oraz z elementu ozdobnego w kształcie serca. Długość łańcuszka wynosi ok. 30 cm.

22. Pierścionek został wykonany z posrebrzanego elementu ozdobnego. Obwód pierścionka jest regulowany.

23. Kolczyki wkrętki zostały wykonane ze szklanych koralików.

24. Pierścionek został wykonany z kamienia ozdobnego Koral w kolorze bieli. Obwód pierścionka jest regulowany.

25. Bransoletka została wykonana z akrylowych i szklanych koralików w kolorze kobaltowym. Bransoletka jest na gumce.

26. Bransoletka została wykonana z kamieni ozdobnych Piasek Pustyni oraz ze sznurka naturalnego techniką macramy. Długość bransoletki jest regulowana.


Kontakt:

mail: c.angelika@tlen.pl

GG: 6213499