Sztu­ka jest wy­cin­kiem rzeczy­wis­tości widzianym przez tempe­rament artysty. Émile Zola

ShinyBox


TolunaCzytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

TestMeToo - dołącz do nas

Katalog Sztuki Polskiejkosmetyka, uroda, zdrowie

Galerie Artystyczne

Katalog Witryn Artystycznych

Najpiekniejsza bizuteria

HAND MADE - Rękodzieło

Kobieca TopLista - strony dla kobiet

KochamCiebie.pl kobiety.toplista

ogłoszenia
artystyczne, informator kulturalny

Makijaż.net.pl

Puzdereczko - Kobiece Strony Internetu

Baza darmowych filmów online

Biżuteria

RSS
środa, 24 kwietnia 2013
piątek, 01 marca 2013

1. Kolczyki zostały wykonane z szklanych fasetowanych kulek, kul minerału Howlit Niebieski oraz z elementów ozdobnych w kształcie skrzydeł. Długość kolczyków wynosi 3 cm. 

2. Kolczyki zostały wykonane ze szklanych fasetowanych kryształków w kolorze szarym i złotym oraz z kul naturalnego kamienia ozdobnego Hematyt.

3. Kolczyki zostały wykonane z łańcuszka posrebrzanego, szklanych koralików w kolorze czarnym oraz z ozdobnych elementów charms w kształcie kłódki-serca. Długość kolczyków wynosi 5 cm.

4. Kolczyki zostały wykonane z kryształków Swarovski Black Diamond AB, koralików fasetowanych, przekładki zdobionej cyrkoniami oraz kul kamienia ozdobnego Hematyt. Długość kolczyków wynosi 3,5 cm.

5. Kolczyki zostały wykonane z akrylowych koralików modułowych oraz z elementów posrebrzanych. Długość kolczyków wynosi 5,5 cm.

6. Kolczyki zostały wykonane z drewnianych elementów w kształcie serc w kolorze różowym oraz ze szklanych kul Kryształu Górskiego opalizującego. Długość kolczyków wynosi 6,5 cm.


 7. Kolczyki zostały wykonane z kulek szklanych Crackle, kul kamienia ozdobnego Koral, szklanych koralików modułowych oraz z pastylek Masy Perłowej. Długość kolczyków wynosi ok. 7 cm.

8. Kolczyki zostały wykonane ze szklanych kryształków w kształcie misiów oraz z kryształków Swarovski Bicone Light Rose. Długość kolczyków wynosi 3,5 cm.

9. Kolczyki zostały wykonane ze szklanych koralików fasetowanych, oraz z elementów ozdobnych w kształcie kwiatów wraz z ozdobnym kryształem. Długość kolczyków wynosi 5 cm.

10. Kolczyki zostały wykonane ze szklanych koralików fasetowanych mieniących się w różnych kolorach oraz z elementów ozdobnych.

11. Kolczyki zostały wykonane z ozdobnych metalowych elementów w kształcie papużek oraz z zamykanych bigli.

 12. Własnoręcznie pleciona bransoletka techniką macramy ze sznurków bawełnianych w kolorze białym, kul kamienia ozdobnego Howlit wraz z przywieszką w kształcie aniołka. Obwód bransoletki jest regulowany i wynosi od ok. 19 do 21 cm. 

13. Bransoletka została wykonana z kuleczek kamienia ozdobnego Noc Kairu, które pięknie połyskują, koralików akrylowych oraz z elementu ozdobnego w kształcie serca. Bransoletka dopasowuje się do każdej dłoni ponieważ jest na gumce.

 14. Bransoletka została wykonana ze szklanych kul w kolorze zieleni butelkowej oraz z elementu ozdobnego w kształcie serca. Bransoletka dopasowuje się do każdej dłoni ponieważ jest na gumce.

15. Własnoręcznie pleciona bransoletka techniką makramy z naturalnego rzemienia w kolorze beżowym wraz ze szklanymi perełkami. Obwód bransoletki jest regulowany i wynosi od 17,5 do ok. 20 cm.

16. Bransoletka została własnoręcznie zapleciona z koralików akrylowych w różnych odcieniach różu i fioletu. Obwód bransoletki jest regulowany i wynosi od 19,5 do 23 cm. 

17. Bransoletka została włąsnoręcznie zapleciona z koralików akrylowych w kolorze ciemnego granatu. Obwód bransoletki jest regulowany i wynosi od 16 do 20 cm.

18. Bransoletka została własnoręcznie zapleciona z koralików akrylowych w kolorze intensywnego różu wraz z elementem ozdobnym w kształcie kwiatka. Obwód bransoletki jest regulowany i wynosi od 16,5 do 20,5 cm, a szerokość wynosi ok. 2 cm.

 

19. Bransoletka została własnoręcznie zapleciona z akrylowych koralików w kolorze srebrnym i chabrowym. Długość bransoletki wynosi od 16 do 21 cm, a szerokość ok. 2 cm.

20. Bransoletka została wykonana ze szklanych powlekanych koralików w kolorze fuksji oraz z elementu ozdobnego w kształcie serca. Bransoletka dopasowuje się do każdej dłoni ponieważ jest na gumce.

21. Bransoletka została własnoręcznie zapleciona ze sznurka bawełnianego oraz ze szklanych kulek w kolorze butelkowej zieleni. Obwód bransoletki wynosi ok. 19 cm.

22. Męska makrama. Bransoletka została własnoręcznie zapleciona ze sznurka bawełnianego z drewnianymi koralikami. Obwód bransolety jest regulowany i wynosi od ok. 20 do 24,5 cm. 

23. Bransoletka została własnoręcznie zapleciona ze sznurka aksamitnego w kolorze kobaltowym, łańcuszka wraz ze szklanym sercem i koralikami oraz z elementem ozdobnym w kształcie kluczyka. Obwód bransoletki wynosi ok. 19 cm.24. Bransoletka została wykonana z naturalnego sznurka plecionego oraz z elementu ozdobnego w kształcie serca. Bransoletkę owija się wokół dłoni 3 razy wraz z regulacją długości.

25. Bransoletka została wykonana ze szklanych koralików Crackle w kolorze niebiesko-czarnym oraz z elementu ozdobnego w kształcie kłódki. Bransoletka dopasowuje się do każdej dłoni ponieważ jest na gumce.

26. Bransoletka została wykonana z pozłacanego łańcuszka z ozdobnym zapięciem w kształcie serca oraz z muliny w kolorze miętowym. Obwód bransoletki wynosi ok. 18, 5 cm. Bransoletka jest dostępna również z kolorem czarnym.


27. Bransoletka została wykonana z własnoręcznie stworzonego zapisu z drutu posrebrzanego oraz ze sznurka plecionego techniką makramy.

Kontakt:

mail: c.angelika@tlen.pl

GG: 6213499piątek, 10 lutego 2012

1. Bransoletka została wykonana z pastylek Szkła Weneckiego w różnych kolorach oraz z elementu ozdobnego w kształcie kłódki. Obwód bransoletki jest regulowany i wynosi od 19 do 21 cm. 

2. Bransoletka została wykonana z pastylek Szkła Weneckiego w różnych kolorach, łańcuszka posrebrzanego oraz z elementu ozdobnego w kształcie serca. Obwód bransoletki jest regulowany i wynosi od 18 do 19, 5 cm.


3. Bransoletka została zapleciona ze szklanych fasetowanych oliwek i muliny techniką macramy. Obwód bransoletki jest regulowany i wynosi 18 do 20 cm.

4. Kolczyki zostały wykonane ze szklanych koralików modułowych oraz drobnych koralików akrylowych zawieszonych na posrebrzanych kółeczkach o średnicy 4 cm.

5. Kolczyki zostały wykonane z kul kamienia ozdobnego Howlit oraz z elementów ozdobnych. Długość kolczyków wynosi 5,5 cm.


6.  Kolczyki zostały wykonane z szklanych koralików modułowych, szklanych kuleczek, akrylowych kul oraz elementów ozdobnych. Długość kolczyków wynosi 3 cm.

7. Kolczyki zostały wykonane z różnokolorowej i różnokształtnej masy perłowej zawieszonej na kółeczku posrebrzanym o średnicy 4 cm. Do kolczyków można dopasować bransoletkę.

8. Bransoletka została wykonana z różnokolorowej i różnokształtnej masy perłowej na gumce.


9. Bransoletka została wykonana z koralików szklanych i akrylowych oraz z posrebrzanego łańcuszka. Obwód bransoletki jest regulowany i wynosi od 18 do 19 cm.

10. Kolczyki zostały wykonane z pastylek masy perłowej w kolorze brązowo- złotym oraz z koralików szklanych w kolorze złotym. Długość kolczyków wynosi 8 cm.

11. Bransoletka została zapleciona ze szklanych perełek oraz z aksamitnego sznurka. Obwód bransoletki wynosi ok. 19 cm.


12. Bransoletka została wykonana z posrebrzanych łańcuszków oplatanych wstążeczką jedwabną w kolorze jasnego karmelu, elementu ozdobnego wykonanego z wstążeczki i minerału Kocie Oko. Długość bransoletki jest regulowana i wynosi od ok. 17 do 18,5 cm.

13. Kolczyki zostały wykonane z posrebrzanych bigli, szklanych kulek powlekanych w kolorze pomarańczowym oraz z elementów ozdobnych. Długość kolczyków wynosi 4 cm.

14. Kolczyki zostały wykonane z posrebrzanych bigli, szklanych perełek oraz z elementów ozdobnych w kształcie skrzydeł. Długość kolczyków wynosi 4,5 cm.

15. Kolczyki wkrętki zostały wykonane z biało-różowych kwiatów Fimo.

16.  Bransoletki przyjaźni - 2 bransoletki zostały wykonane z posrebrzanego łańcuszka oraz z elementów ozdobnych w kształcie serca. Długość bransoletek jest regulowana i wynosi od 17,5 do 19 cm.

17. Pierścionek został wykonany z kwiatuszka z masy ozdobnej Fimo. Obwód pierścionka jest regulowany.

18. Kolczyki zostały wykonane z kamienia ozdobnego Piasek Pustyni oraz z elementów ozdobnych. Długość kolczyków wynosi 5 cm.

19.  Pierścionek został wykonany z kamienia ozdobnego Koral w kolorze czerwonym. Obwód pierścionka jest regulowany.

20. Kolczyki wkrętki zostały wykonane z kwiatuszków z masy ozdobnej Fimo.

21. Wisiorek został wykonany z kamienia ozdobnego Jaspis Leopardzi oraz z elementu ozdobnego w kształcie serca. Długość łańcuszka wynosi ok. 30 cm.

22. Pierścionek został wykonany z posrebrzanego elementu ozdobnego. Obwód pierścionka jest regulowany.

23. Kolczyki wkrętki zostały wykonane ze szklanych koralików.

24. Pierścionek został wykonany z kamienia ozdobnego Koral w kolorze bieli. Obwód pierścionka jest regulowany.

25. Bransoletka została wykonana z akrylowych i szklanych koralików w kolorze kobaltowym. Bransoletka jest na gumce.

26. Bransoletka została wykonana z kamieni ozdobnych Piasek Pustyni oraz ze sznurka naturalnego techniką macramy. Długość bransoletki jest regulowana.


Kontakt:

mail: c.angelika@tlen.pl

GG: 6213499

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11